Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

O nas

Jesteśmy entuzjastami hodowli owadów, tak jak i Ty. Posiadamy swoje prywatne kolonie i uwielbiamy oglądać i obserwować unikalne zachowania wszystkich gatunków mrówek.

Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy hodować mrówki, szybko poczuliśmy się sfrustrowani brakiem informacji dostępnych w Internecie. Nie tylko trudno było znaleźć informacje o hodowaniu mrówek. Równie czasochłonnym zajęciem było znalezienie powiązanych z nimi produktów u dostawców w Polsce jak i na całym świecie.

To, co zaczęło się jako hobby, szybko przekształciło się w firmę rodzinną.

Zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby uruchomić sklep internetowy, w którym dostępne są zarówno mrówki jak i produkty z całego świata oraz nasz własny asortyment.

Jako klient, twoje decyzje zakupowe w zasadzie wpływają na to, któremu sklepie ufasz, a tym samym bezpośrednio wspierasz! Jesteśmy przekonani, że z przyjemnością wybierzesz nasz sklep, ponieważ oferujemy uczciwe warunki.

Wielu z tych producentów nie oferuje gwarancji dostawy żywych zwierząt lub nie respektuje polityki zwrotu wadliwych towarów. My to robimy! Masz pewność, że jeśli coś nie pójdzie dobrze, naprawimy to!

Nie tylko gwarantujemy dostawę żywych mrówek, ale także gwarantujemy pełny zwrot pieniędzy za uszkodzony lub wadliwy towar.

Posiadamy również wszystkie produkty, które widzisz na naszej stronie. Koniec z czekaniem tygodniami, podczas gdy mały producent przygotowuje formikarium. Jeśli jest dostępny na naszej stronie, jest gotowy do natychmiastowej dostawy.

Kierując się ciągle naszą pasją, pracujemy nad kolejnymi gamami produktów. Naszym celem jest być sklepem, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z hodowlą mrówek w przyszłości.
Dzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami, jak niewiele sklepów na świecie, w filmach na YouTube, w pisemnych wskazówkach, obserwacjach zwierząt na miejscu i na całym świecie.

Wspierając nas, będziesz wspierać nasze hobby.

Dziękujemy Bardzo
Zespół AntHunter

Sprzedaż Tylko Internetowa